Stator alternator

  • Furnizor: AS PL
  • Cod piesa: AS0039
  • Disponibilitate: In stoc
155 Lei

VOLTAJ 12 V

DE=142

DI=104

L=29

Slots=36

Titlu produs component Cod produs component
Titlu produs parinte Cod produs parinte
BOSCH 1125045127
BOSCH 1125045144
BOSCH 1125045193
BOSCH 1125045195
BMW 12311722976
BMW 12311735310
Fiat 12311735310
Fiat 9941284
Fiat 9944685
Saab 9124363
Volkswagen 034903351
Volkswagen 046903351A
Cargo 134565
AS-pl As0039
Siom ST300232
BOSCH 0120468004
BOSCH 0120468005
BOSCH 0120468006
BOSCH 0120468007
BOSCH 0120468008
BOSCH 0120468017
BOSCH 0120468018
BOSCH 0120468019
BOSCH 0120468020
BOSCH 0120468022
BOSCH 0120468023
BOSCH 0120468024
BOSCH 0120468025
BOSCH 0120468026
BOSCH 0120468027
BOSCH 0120468028
BOSCH 0120468030
BOSCH 0120468031
BOSCH 0120468034
BOSCH 0120468035
BOSCH 0120468036
BOSCH 0120468042
BOSCH 0120468043
BOSCH 0120468044
BOSCH 0120468045
BOSCH 0120468046
BOSCH 0120468050
BOSCH 0120468051
BOSCH 0120468052
BOSCH 0120468056
BOSCH 0120468061
BOSCH 0120468062
BOSCH 0120468067
BOSCH 0120468068
BOSCH 0120468070
BOSCH 0120468075
BOSCH 0120468076
BOSCH 0120468079
BOSCH 0120468088
BOSCH 0120468089
BOSCH 0120468091
BOSCH 0120468092
BOSCH 0120468095
BOSCH 0120468096
BOSCH 0120468106
BOSCH 0120468108
BOSCH 0120468109
BOSCH 0120468112
BOSCH 0120468121
BOSCH 0120468123
BOSCH 0120468126
BOSCH 0120468141
BOSCH 9120690428
BOSCH 9120690461

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

BOSCH VALEO INA IKA GERMANY MOBILETRON KUHNER ISKRA LETRIKA GHIBAUDI MARIO ZEN ZM ERA ALANKO GMB GERMANY DENSO ORME AS PARTS SIOM MAGNETTI MARELLI MESSMER