Electromotor M0T87881 /CS1332

  • Furnizor: Mitsubishi
  • Cod piesa: M0T87881
  • Disponibilitate: In stoc
579 Lei

a: 63 mm

b: 0.0 mm

Numărul dinților: 12 

Numărul dinților (se potriveşte în): 12. 13 

Numărul găuri prindere: 3 

Numărul găurilor filetate: 3 

Putere: 1.4 Kw

Rotație: CW 

Voltaj: 12 v

Titlu produs component Cod produs component
Titlu produs parinte Cod produs parinte
AS-pl S5035
CARGO 113897
BOSCH 0986022800
DELCO DRS3985
ELSTOCK 25-3330
HC PARTS CS1332
HELLA 8EA011610-241
HELLA 8EA738258-231
LUCAS LRS01968
MITSUBISHI M000T21471
MITSUBISHI M000T87881
MITSUBISHI M000T88681
MITSUBISHI M0T21471
MITSUBISHI M0T88681
NISSAN 23300-00Q0F
NISSAN 23300-00QA0
NISSAN 23300-BC400
NISSAN 23300-BC40B
RENAULT 8200251007
RENAULT 8200285128
RENAULT 8200306595
RENAULT 8200399594
RENAULT 8200584675
RENAULT 8200584843
SUZUKI 31100-84A10
VALEO 438224
VALEO 458388
VALEO TS12E9
WOODAUTO STR71127

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

BOSCH VALEO INA IKA GERMANY MOBILETRON KUHNER ISKRA LETRIKA GHIBAUDI MARIO ZEN ZM ERA ALANKO GMB GERMANY DENSO ORME AS PARTS SIOM MAGNETTI MARELLI MESSMER