Electromotor Kuhner JS1158

  • Furnizor: KUHNER
  • Cod piesa: JS1158
  • Disponibilitate: In stoc
365 Lei

SPECIFICATII:

Proprietate Valoare
Tensiune (V) 12
Kilowatt (kW) 1.4
dantură 13
Rotație CW

UTILIZAT PENTRU:

Make Model Type Year Info
CHEVROLET TRAX 1.7 TD 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
CHEVROLET TRAX 1.7 TD AWD 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
HONDA CIVIC 1.7 CTDi 2002 - 2005 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2003 - 2009 1686cc, 4cyl, 80HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 80HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 80HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005 - 1686cc, 4cyl, 80HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 2009 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 2010 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2011 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2011 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2005 - 2010 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2005 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 2010 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2009 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2011 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ASTRA 1.7 CDTi 2011 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ASTRA 1.7 DTI 16V 2000 - 2004 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL ASTRA 1.7 DTI 16V 2000 - 2005 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 2010 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 2011 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 2004 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 2011 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 2011 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 2012 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2003 - 2009 1248cc, 4cyl, 70HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2006 - 2015 1248cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2006 - 1248cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2006 - 1248cc, 4cyl, 90HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010 - 1248cc, 4cyl, 95HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2014 - 1248cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2014 - 1248cc, 4cyl, 95HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 2015 - 1248cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 16V 2000 - 2006 1248cc, 4cyl, 70HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 16V 2005 - 2006 1248cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.3 CDTI 16V 2005 - 1248cc, 4cyl, 69HP
OPEL CORSA 1.7 CDTI 2003 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL CORSA 1.7 CDTI 2006 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL CORSA 1.7 CDTI 2006 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL CORSA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 130HP
OPEL CORSA 1.7 CDTi 2003 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL CORSA 1.7 DI 2000 - 2009 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL CORSA 1.7 DI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL CORSA 1.7 DI 16V 2000 - 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL CORSA 1.7 DTI 2000 - 2009 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.7 DTI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.7 DTI 16V 2000 - 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.7 DTi 2001 - 2004 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.7 DTi 2003 - 2010 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL CORSA 1.7 Di 2001 - 2004 1686cc, 4cyl, 65HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2003 - 2010 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2006 - 2010 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 100HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 101HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL MERIVA 1.7 DTI 2003 - 2010 1686cc, 4cyl, 75HP
OPEL MOKKA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4x4 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 2008 - 1686cc, 4cyl, 110HP
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 2008 - 1686cc, 4cyl, 125HP
OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2003 - 2009 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2004 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2005 - 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 2009 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 2010 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2007 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2011 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2011 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTI 16V 2003 - 2005 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2005 - 2010 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2005 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 2010 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2007 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2009 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2011 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 CDTi 2011 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 DTI 16V 2000 - 2004 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 DTI 16V 2000 - 2005 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1991 - 1998 1686cc, 4cyl, 82HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1994 - 1998 1700cc, 4cyl, 68HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1994 - 1999 1700cc, 4cyl, 68HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1995 - 1998 1686cc, 4cyl, 82HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1998 - 2000 1700cc, 4cyl, 68HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 1999 - 2005 1700cc, 4cyl, 68HP
VAUXHALL ASTRA 1.7 TD 2004 - 2009 1686cc, 4cyl, 108HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 CDTI 2004 - 2006 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 CDTI 2005 - 2011 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 CDTi 2005 - 2006 1686cc, 4cyl, 80HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 CDTi 2011 - 2013 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 CDTi 2011 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ASTRAVAN 1.7 DTI 16V 2001 - 2006 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL CARLTON 1.8 1987 - 1994 1796cc, 4cyl, 88HP
VAUXHALL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 2010 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 2011 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL COMBO 1.7 CDTI 16V 2004 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 2004 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 2011 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DI 16V 2001 - 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 2011 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 2012 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL COMBO 1.7 DTI 16V 2001 - 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL CORSA 1.3 CDTI 16V 2000 - 2006 1248cc, 4cyl, 70HP
VAUXHALL CORSA 1.3 CDTI 16V 2005 - 2006 1248cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL CORSA 1.3 CDTI 16V 2005 - 1248cc, 4cyl, 69HP
VAUXHALL CORSA 1.7 CDTI 2003 - 2009 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL CORSA 1.7 CDTI 2006 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL CORSA 1.7 CDTI 2006 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL CORSA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 130HP
VAUXHALL CORSA 1.7 CDTI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL CORSA 1.7 DI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL CORSA 1.7 DI 16V 2000 - 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL CORSA 1.7 DTI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL CORSA 1.7 DTI 16V 2000 - 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL CORSAVAN 1.3 CDTI 16V 2004 - 2006 1248cc, 4cyl, 70HP
VAUXHALL CORSAVAN 1.7 DI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 65HP
VAUXHALL CORSAVAN 1.7 DTI 16V 2000 - 2006 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL MERIVA 1.3 CDTI 2003 - 2009 1248cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL MERIVA 1.3 CDTI 2003 - 2010 1248cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL MERIVA 1.3 CDTI 2005 - 2010 1248cc, 4cyl, 69HP
VAUXHALL MERIVA 1.3 CDTI 2010 - 1248cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL MERIVA 1.3 CDTI 2010 - 1248cc, 4cyl, 95HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2003 - 2010 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2006 - 2010 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 101HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 2010 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTI 16V 2003 - 2005 1686cc, 4cyl, 100HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 CDTi 2010 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL MERIVA 1.7 DTI 16V 2003 - 2010 1686cc, 4cyl, 75HP
VAUXHALL MOKKA 1.7 CDTI 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL MOKKA 1.7 CDTI 4x4 2012 - 1686cc, 4cyl, 131HP
VAUXHALL ZAFIRA 1.7 CDTI 2008 - 1686cc, 4cyl, 110HP
VAUXHALL ZAFIRA 1.7 CDTI 2008 - 1686cc, 4cyl, 125HP
VAUXHALL ZAFIRA 1.7 CDTI 2009 - 1686cc, 4cyl, 110HP

 

Titlu produs component Cod produs component
Titlu produs parinte Cod produs parinte
AS-PL S2001
BOSCH 0986019361
BOSCH 0986022033
DELCO DRS3679
DELCO DRS3679N
DELCO DRS3679X
DELCO WS34780
EAA EAA-121005
Elstock 25-2446
Hella 8EA011610-661
Hella 8EA737794-001
Hitachi S114-829
Hitachi S114-829A
Hitachi S114-829B
Hitachi S114-829C
Hitachi S114-829D
Hitachi S114-869
Hitachi S114-925
Hitachi S114-925A
Hitachi S114-925B
Hitachi S114-925C
Honda 31200-PLZ-D00
Huco 136934
Huco 2506934
Isuzu 8971891180
Isuzu 8971891181
Isuzu 8973860620
Isuzu 8980147430
Isuzu 8980147431
Isuzu 8980147432
Letrika / Iskra 11.139.334
Letrika / Iskra 11.139.401
Letrika / Iskra AZE2150
Letrika / Iskra AZE2169
Letrika / Iskra IS9334
Lucas LRT00224
Opel 1202591
Opel 6202000
Opel 6202043
Opel 6202087
Opel 6202103
Opel 93169014
Opel 93174028
Opel 97189118
Opel 97386062
Opel 98014743
Opel R1540010
Opel R1540027
Rnl RNLS114-829
Rs 2014-001RS
Valeo 2014-001RS
Valeo 726007
Valeo 726807
Woodauto STR72031
HC CARGO 112320
Magneti Marelli 944280800500

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

BOSCH VALEO INA IKA GERMANY MOBILETRON KUHNER ISKRA LETRIKA GHIBAUDI MARIO ZEN ZM ERA ALANKO GMB GERMANY DENSO ORME AS PARTS SIOM MAGNETTI MARELLI MESSMER